Blog

Jak wieszać spodnie w garderobie?

Wieszaki na spodnie idealnie sprawdzają się w garderobach – dzięki wieszakom spodnie nie odkształcają się i są zawsze gotowe do założenia. Spodnie można rozwiesić na wieszaku po prasowaniu bez obaw o pomięcie. Dzięki różnym akcesoriom do garderoby każdy element odzieży ma wyodrębnione miejsce w szafie i zapewnioną odpowiednią przestrzeń. Zapomnij o ciasnych i niepraktycznych szafach – dzięki wieszakom i drążkom twoja garderoba stanie się funkcjonalna i bardziej przestronna.

Idealna garderoba a w niej… wieszaki!

Każdy, kto choć raz rozwieszał spodnie do garnituru na klasycznym wieszaku, wie, jak trudne jest to zadanie – spodnie spadają i lądują na dnie szafy. Takie spodnie przed założeniem trzeba ponownie wyprasować, co niesie ryzyko, że spóźnimy się na ważne spotkanie. Na szczęście jest alternatywa – wysuwane wieszaki! Specjalna konstrukcja wieszaków jest dostosowana do przechowywania spodni, a przestrzeń pomiędzy poszczególnymi uchwytami jest na tyle duża, że spodnie po rozwieszeniu nie odkształcają się i zachowują nienaganny wygląd, a więc są zawsze gotowe do użycia. Wieszaki montowane są na prowadnicy z cichym domykiem. Możliwe jest regulowanie szerokości wieszaka i dostosowanie elementu do ilości miejsca, jakim dysponujemy.

Które ubrania poza spodniami warto powiesić?

Na wieszakach warto rozwiesić także marynarki, koszule i krawaty. W garderobie damskiej nie może zabraknąć miejsca na sukienki, koszule i żakiety oraz ubrania z cienkiej tkaniny, którą łatwo odkształcić. Ubrania warto wieszać od najdłuższego do najkrótszego, dzięki czemu zaoszczędzimy nieco miejsca pod spodem. Wówczas pod ubraniami zmieści się na przykład organizer na akcesoria lub wysuwany kosz, idealny na czapki, rękawiczki, szaliki, torebki lub inne drobiazgi. W ten sposób wydzielimy także przestrzeń na bieliznę i zachowamy idealny porządek we wnętrzu szafy.

Wróć do bloga