Blog

Miara jakości. Sposoby wykończenia szafek cargo

Nowoczesne meble kuchenne wyposażone są w kosze cargo. Dzięki tego rodzaju rozwiązaniom zabudowa jest funkcjonalna, ponieważ pozwala wykorzystać efektywnie szafki, ułatwiając pochowanie wszystkich naczyń, utrzymując porządek. 

Szafki cargo w kuchni

Kuchnia jest ważnym pomieszczeniem w domu i wymaga dobrania odpowiednich mebli, by wnętrze było funkcjonalne i estetyczne. Szafki powinny być wyposażone w kosze cargo, które pozwalają utrzymać porządek w kuchni. Montowane są na specjalnych stelażach, które ułatwiają wysuwanie i wyjmowanie potrzebnych naczyń kuchennych. Mamy też wygodny dostęp do przechowywanych artykułów spożywczych. Nowoczesne systemy oferowane przez ARTVINYL-POL Sp. z o.o., ułatwiają utrzymanie porządku i gotowanie, ponieważ wszystko, czego potrzebujemy, jest w zasięgu ręki. Praca zdecydowanie idzie sprawniej, kiedy nie przechowujemy naczyń i akcesoriów w różnych miejscach.  

Miara jakości. Sposoby wykończenia szafek cargo

Szafki cargo mają różne wykończenia: narożne, mocowanie boczne, pełne dno, 2 poziomy mocowanie boczne, kosz wewnętrzny elegance z możliwością zamocowania do frontu, karuzela elegance 180°, korner komfort/elegance z tłumionym domykaniem l/p, korner komfort/elegance z tłumionym domykaniem, system półek narożnych elegance z tłumionym domykaniem, szafa cargo elegance/komfort z tłumionym domykaniem itd. Wszystkie rozwiązania wyróżniają się najwyższą jakością, bo wykonywane są z chromu, odpornego na korozję. Charakteryzują się przy tym, cichym domykaniem. Montowane są do prowadnic za pomocą wkrętów z podkładkami. Każdy produkt jest dostosowywany do danej szafki, dlatego jest kilka wariantów do wyboru: kosze podblatowe, do szafek narożnych i na śmieci oraz wysokie szafy Cargo. Mają zastosowanie w dużych i małych kuchniach. Zapewniają komfort użytkowania, ponieważ płynnie się wysuwają na prowadnicach. Szafki cargo wykorzystamy w każdych meblach, dostosowanych do montażu koszy.

Wróć do bloga