Blog

Wieszanie ubrań w garderobie. Najbardziej pomysłowe rozwiązania

Bez odpowiedniego wyposażenia nawet najbardziej przestronna garderoba nie będzie spełniać swojej funkcji. Głębokie szuflady i półki są przydatne do przechowywania kołder, pościeli czy rzadko używanej odzieży. Do ubrań stosowanych na co dzień warto mieć swobodny, niczym nieograniczony dostęp i najlepiej przechowywać je na wieszakach, aby po wyciągnięciu z szafy nie były zmięte. Jak wieszać ubrania w garderobie, aby zapewnić sobie maksymalną wygodę? Poznaj kilka naszych praktycznych rozwiązań.

Akcesoria do wieszania ubrań w garderobie, które ułatwią ci życie

  • Wieszaki na spodnie. Spodnie to część ubrania, która dominuje zarówno w garderobie mężczyzn, jak i niejednej kobiety. Warto zapewnić im odpowiedni sposób przechowywania, aby zawsze były gotowe do założenia bez konieczności wcześniejszego prasowania. Pomocne będą więc wieszaki na spodnie, które w naszym asortymencie występują w kilku wariantach, dzięki czemu można wybrać produkt idealnie dopasowany do garderoby i indywidualnych potrzeb. Oferowane wysuwane wieszaki wykonane są ze stali o wykończeniu aluminium lub chrom.
  • Wieszak wysuwany. To przydatny element wyposażenia garderoby. Ułatwiają przechowywanie różnego rodzaju ubrań, w tym przede wszystkim koszul, garniturów, sukienek, spódnic itp. Stalowe wieszaki są solidne, trwałe i łatwe w użytkowaniu. Standardowe wieszaki wysuwane oferują udźwig do 5 kg. Jeśli oczekujesz więcej, w naszej ofercie znajdziesz też model o maksymalnym obciążeniu do 15 kg, wyposażony w prowadnicę kulkową.
  • Pantograf. Pozwala na wygodne przechowywanie ubrań zarówno w garderobach, jak i w szafach o różnej szerokości i wysokości. System doskonale sprawdza się w wysokich pomieszczeniach. Pantografy dostępne są w różnych wymiarach. Pantografy posiadają mechanizm wyposażony w amortyzator tłokowy, który zapewnia sprawny powrót do pozycji pionowej.
  • Wysuwany wieszak na paski i krawaty. Nie może go zabraknąć w garderobie żadnego mężczyzny, a i niejedna kobieta z pewnością go doceni. Umożliwia wygodne porządkowanie i przechowywanie dodatków typu krawaty czy paski.

 

 

Wróć do bloga