Blog

Wyposażenie kuchni: serie Komfort, Compact i Elegance marki Wireli

W ofercie firmy Wireli znajduje się wiele funkcjonalnych rozwiązań z zakresu wyposażenia kuchni, które pozwalają na wygodne porządkowanie i segregowanie wszystkich produktów, akcesoriów i sprzętów wykorzystywanych podczas realizacji domowych prac. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim nowoczesne systemy Komfort, Compact i Elegance.

Kosze podblatowe z serii 

Produkty w serii Komfort to szereg klasycznych rozwiązań, które mogą być zastosowane praktycznie w każdej kuchni. W jej skład wchodzą kosze cargo, które wykonane zostały ze stali z chromowanym wykończeniem. Są one przeznaczone do stosowania w szafkach podblatowych o różnych szerokościach. W przypadku wąskich koszy zastosowane jest mocowanie boczne i dolne. Z kolei szersze kosze mocowane są do dna korpusu.

Oprócz dwu- i trzypoziomowych koszy w tej serii znaleźć można również funkcjonalne kornery oraz wysokie szafy cargo.

Kosze z serii Compact

Seria Compact cechuje się przede wszystkim koszami podblatowymi, których cechą charakterystyczną są pełne, białe dna oraz chromowane relingi. Te elementy wyposażenia kuchennego wyposażone zostały w prowadnice Hettich, które zapewniają pełen wysuw, ciche domykanie. Wpływają one na bardzo przyjemne użytkowanie koszy, a jednocześnie wpływają na trwałość i wytrzymałość konstrukcji.

W skład serii Compact wchodzą nie tylko kosze cargo, ale również szafy cargo i szuflady wewnętrzne. Nadają się one do doskonałego porządkowania poszczególnych grup produktów, np. pieczywa, środki czystości, kuchenne akcesoria. Ciekawym uzupełnieniem są funkcjonalne uchwyty na ręczniki.

Kosze z serii Elegance

Seria Elegance to nie tylko nowoczesny design, ale również wyjątkowa funkcjonalność i łatwość obsługi. Te produkty wyróżniają się charakterystycznymi owalnymi relingami oraz prostą, ale elegancką stylistyką. Podobnie jak w przypadku serii Compact w koszach podblatowych zastosowane pełne, białe dna. Zastosowano w nich prowadnice Wireli z pełnym wysuwem i cichym domykaniem, które zapewniają bezawaryjne działanie całego systemu i łatwe, przyjemne użytkowanie. Z serii Elegance można kompleksowo wyposażyć szafki kuchenne.

Wróć do bloga