Blog

Wysuwane lustro - cenny ,,bajer" garderobiany

Charakterystyczną dla wysuwanych luster funkcją jest możliwość regulacji odległości tafli od naszej twarzy. Wraz z lustrem odsuwa się lub przysuwa oświetlenie LED, które zamontowane jest wokół tafli. Lustro obsługuje się w bardzo prosty sposób – wystarczy dotknąć ramę, aby zmienić odległość. Lustro wysuwa się na specjalnym wysięgniku, który po złożeniu lustra jest praktycznie niewidoczny.

Bez wątpienia lustro wysuwane przyda się w każdej nowoczesnej garderobie. Dzięki mechanizmowi wysuwania można idealnie dopasować odległość lustra, nawet jeśli zostanie ono zawieszone nad komodą lub szafką na buty. Lustra wysuwane charakteryzują się prostotą, więc doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach urządzanych w stylu minimalistycznym. Dodatki do garderoby mają być przede wszystkim funkcjonalne – dokładnie takie są lustra wysuwane.

Systemy wysuwane do garderoby

Systemy wysuwane pomagają oszczędzać przestrzeń i czynią ja bardziej funkcjonalną. W garderobie zawsze jest za mało miejsca w stosunku do liczby rzeczy, jakie chcemy w niej przechowywać. Właśnie dlatego warto zainwestować w dodatkowe usprawnienia, na przykład organizery do garderoby, wysuwane wieszaki na spodnie, kosze na bieliznę i półki na buty, które ułatwią utrzymanie porządku w garderobie i zapewnią dobry dostęp do zawartości szafy. Doskonałym uzupełnieniem takiego wnętrza jest designerskie lustro wysuwane na stelażu, które sprawdzi się wszędzie tam, gdzie klasyczne rozwiązania nie zdają egzaminu. Możliwość regulacji lustra jest bezcenna, zwłaszcza w tak ciasnych i zagraconych przestrzeniach, jakimi bywają garderoby. Lustro wysuwane można zamontować praktycznie wszędzie, nie tylko w garderobie. Idealnie sprawdzi się także w sypialni, wiatrołapie i łazience.

Wróć do bloga